Доставка автомобільних запчастин дроном

Доставка автомобільних запчастин дроном

Компанія Seat і виробник автомобільних елементів Grupo Sese почали доставляти запчастини для складання машин на завод за допомогою квадрокоптера. Наразі проект носить експериментальний характер.

 «Дрон пролітає відстань в два кілометри за 15 хвилин, вантажівки на доставку запчастин потрібно 90 хвилин. Тому використання дронва має підвищити ефективність виробництва і зменшити рівень викиду шкідливого повітря за рахунок зменшення використання дизельних фур», - заявили у компанії Seat.

Зараз на підприємство Seat в Марторелле на квадрокоптері відправляють керма і подушки безпеки. Польоти здійснюються під наглядом іспанського агентства авіаційної безпеки. Поки відбувається лише кілька польотів в день, з огляду на експериментальний статус проекту.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x