Дорожній комітет Експертної ради при МІУ проведе спільну нараду, щодо діяльності служб, що обслуговують дорожнє господарство

Дорожній комітет Експертної ради при МІУ проведе спільну нараду, щодо діяльності служб, що обслуговують дорожнє господарство

За ініціативою дорожнього комітету Експертної ради при Міністерстві інфраструктури України спільно з профільним департаментом МІУ та профільними департаментами та управлінням ода була зібрана та опрацьована інформація, щодо діяльності установ, що обслуговують дорожнє господарство України. Метою запланованої, за результатами дослідження, наради є висвітлення інформації, що була зібрана, та напрацювання ефективної системи ремонту, будівництва та утримання доріг.

Дата проведення заходу буде повідомлена додатково. 

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x