До Одеси прибула чергова партія нових тролейбусів з Білорусії

До Одеси прибула чергова партія нових тролейбусів з Білорусії

В Одесі триває системне оновлення тролейбусного парку міста. В рамках контракту між КП «Одесміськелектротранс» та концерном «Белкомунмаш» (Республіка Білорусь) до Одеси прибула чергова партія нових тролейбусів БКМ-321. Про це повідомляється на сайті міста Одеса.

Шість машин прибули в депо і отримали наступні номери: 0008, 0009, 0010, 0011, 0012, 0013. Вони вже почали проходити обкатку, і буквально днями вийдуть на лінію. До кінця травня до Одеси прибудуть ще чотири машини.

Машина БКМ-321 - двовісний низькопідлоговий міський тролейбус, оснащений системою автономного ходу, здатний перевезти 115 осіб, у тому числі 26 сидячих. Він обладнаний пневматичною системою штанговловлювання, що забезпечує дистанційний зйом штанг з проводів контактної мережі, в подальшому струмоприймачі фіксуються вздовж осі тролейбуса. Крім того, тролейбус обладнаний двома бобінами, прикріпленими до задньої панелі, і барабанами всередині них, на які намотуються канати для звичайного зняття штанг з контактної мережі. 

Також БКМ-321 оснащений пневматичною підвіскою, що, крім забезпечення м'якості ходу, надає тролейбусу можливість «присідати» на зупинках направо, знижуючи рівень підлоги ще на кілька сантиметрів для полегшення посадки осіб з інвалідністю та пасажирів з дитячими колясками. 

Тендер на поставку тролейбусів до Одеси виграв концерн «Белкомунмаш», який дав згоду за фіксовану суму поставити на два тролейбуси більше, ніж його конкурент «Богдан». Таким чином, замість 45 тролейбусів Одеса отримає 47. До сьогодні на лінії працювали 7 одиниць БКМ-321. 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x