Deloitte допоможе залучити інвестиції на дороги України

Deloitte допоможе залучити інвестиції на дороги України

Голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков та керівник Світових інфраструктурних проектів Deloitte Майкл Флін провели зустріч та обговорили деталі спільної співпраці.

«Налагодження співпраці з бізнесом та міжнародними партнерами – один із пріоритетів Укравтодору. Разом із експертами провідних світових компаній ми плануємо сформувати інвестиційне портфоліо дорожньої галузі України», - зазначив Олександр Кубраков.

За підсумками розмови Укравтодор складе список проектів, яким необхідне залучення додаткового фінансування, після чого вони будуть представлені ключовим світовим стейкхолдерам.

Deloitte - одним з найбільших в світі консультантів по залученню міжнародних партнерів. До їх портфоліо входять міжнародні проєкти державно-приватного партнерства з будівництва і розвитку аеропортів, платних дорог, мостів та об’єктів соціальної інфраструктури.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x