Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 29 грудня 2017 — Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури

Оприлюднений фінансовий план аеропорту "Львів"

Сьогодні на сайті Міністерства інфраструктури України з'явився фінансовий план ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького" на 2018 рік.

В 2018 році планується відправити з аеропорту «Львів» 514,9 тисячі пасажирів, 6053 рейсів та отримати чистий дохід від реалізації робіт, послуг в сумі 390368 тис. грн.

Фин план Львів

З Таблиці 1 видно, що аеропортом планується поступове нарощення кількості рейсів та пасажиропотоку. У внутрішньому сполученні очікується незначний спад щодо перевезених пасажирів проте по кількості відправлених повітряних суден спостерігатиметься протилежна картина.

Основна частина авіаційних перевезень з аеропорту планується рейсами авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», це близько 25% від загальної кількості рейсів та 32% загального пасажиропотоку, наступними йдуть: авіакомпанія «LOT» - 18% та 15%, «Австрійські авіалінії» - 9% та 6%, «Deutsche Lufthanza» - 6% та 5%, «Belavia» - 6% та 4%, «Pegasus» - 4% та 6%, «Turkish Airlines» - 4% та 5%, «WizzAir» - 3% та 6% та інші.

Найбільш завантаженими напрямками у міжнародному сполученні плануються:Стамбул, Анталія, Варшава, Мінськ, Мюнхен, Вроцлав, Берлін, та інші. Основним напрямком у внутрішньому сполученні планується Бориспіль.

 

Інформація отримана з сайту Міністерства інфраструктури України.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x