Daimler має намір створити новий вуглецево-нейтральний авторпарк

Daimler має намір створити новий вуглецево-нейтральний авторпарк

Німецький автобудівельний концерн планує, що до 2030 року більше 50% реалізованих автомобілів компанії будуть електричними або гібридними.

Такі плани озвучив майбутній голова ради директорів Daimler AG Ола Калленіус, який в даний час відповідає за Group Research & Mercedes-Benz Cars Developmen, інформують elektrovesti.

Поставлена ​​мета є частиною нової програми компанії, що отримала назву Ambition2039. Крім легкових автомобілів, виробник також готується електрифікувати фургони, вантажівки і автобуси.

В рамках програми Daimler також хоче знизити викиди вуглецю при виробництві як на своїх підприємствах, так і у постачальників.

«На нашому заводі в Яворі в Польщі, де використовується енергія вітру, було доведено, що екологічність і економічна ефективність поєднуються один з одним», - заявив Кялленіус.

Планується, що виробник встановить цільові показники викидів CO2 в якості одного з ключових критеріїв при укладанні контрактів з постачальниками за всіма основними товарам.

Ола Кялленіус підкреслив, що для Daimler Паризька хартія має надважливу роль, і компанія встановила чіткий курс, щоб допомогти запобігти подальшому прискоренню зміни клімату.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x