Чи понесе Укртрансбезпека відповідальність за відірвані колеса у автобуса

Чи понесе Укртрансбезпека відповідальність за відірвані колеса у автобуса

В Києві у автобуса, що курсував маршрутом №189 (вул. Чорнобильська - вул. Володимирська) під час здійснення повороту, відірвалася пара коліс. Потрібно зазначити, що це не перша пригода, яка стається з автотранспортом фірми «Союз авто». На сайті Київ Оперативний є відео запис, на якому автобус, що також належить фірмі зазначеній вище, створює аварійну ситуацію.

Постає питання, чи проводила Укртрансбезпека рейдові перевірки, та чи перевіряла вона стан автотранспортних засобів компанії «Союз авто». Адже забезпечення безпеки пасажирських перевезень це є чи не найголовніше завдання, що було поставлене перед УТБ.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x