Чи довіряє агробізнес в Україні он-лайн додаткам та платформам для вантажоперевезень?

Чи довіряє агробізнес в Україні он-лайн додаткам та платформам для вантажоперевезень?

На сьогодні в Україні з’являється все більше електронних додатків та платформ для побудови оптимальної транспортної логістики вантажоперевезень. Тільки протягом останнього року на ринок України надійшло кілька сучасних продуктів, які повинні істотно полегшувати роботу логістів зернових компаній.

Про ефективність і рівень довіри агробізнесу до використання таких сервіс розповів керівник компанії, яка розробила електронну платформу з організації вантажних перевезень «JIT +», Вадим Бікулов, у інтерв’ю ІА «АПК-Інформ».

«В цілому, я вважаю, що український бізнес готовий до впровадження подібного роду платформ. Я переконаний, що українська зернова логістика має свої сильні сторони. На сьогоднішній день її модель дуже гнучка, чого не можна сказати про усталені принципи роботи наших партнерів в Європі. Тому я вважаю, що сучасні IT-інструменти і європейський досвід дозволять зробити українську зернову логістику в рази ефективніше», - зазначив керівник компанії.

За словами Вадима Бікулова, партнери компанії – це великі гравці аграрного ринку України, які, відчуваючи значний негативний вплив недосконалості зернової логістики України на свою роботу, разом з ними запускають даний сервіс.

«Ми консультуємо їх, вони нас. І таким чином приходимо до єдиного рішення щодо усунення тієї чи іншої проблеми. Адже якщо проблему логістики вирішити для когось одного, успіху не буде. Тому наше завдання - створити такі умови роботи, щоб у виграші залишалися всі чотири учасники угоди», - говорить Вадим Бікулов.

Головна відмінність сервісу «JIT +» від інших подібних платформ, це - розбиття логістичного ланцюжка на кілька етапів, кожен з яких вимірюється і контролюється за допомогою мобільного додатку

«Це дозволяє нам виявити вузькі місця в угоді і показати її учасникам, де втрачаються гроші. Ми пішли з кінця, ми хочемо прибрати простої в місцях вивантаження, для того щоб перевізник не стояв у черзі, а термінал міг максимально ефективно управляти вантажопотоком і планувати свою роботу», - коментують у компанії.

У даному сервісі по організації транспортної логістики України, беруть участь чотири гравці: замовник, перевізник, вантажовідправник і вантажоодержувач. Це свого роду платформа, яка допоможе замовнику чітко розуміти можливості здійснення угоди з усіма тимчасовими, якісними і фінансовими показниками, а найголовніше - давати зворотний зв'язок всім учасникам процесу.

Система «JIT +» дозволяє правильно використовувати ресурси за рахунок ефективного планування та доставки вантажу точно в терміни, уникаючи черги і простоїв на етапі вивантаження і навантаження, тим самим залишатися конкурентоспроможними і підвищувати ефективність логістики вантажу до 30%. Також «JIT +» інтегрується з усіма системами обліку, як CRM так і ERP.

Повідомляється, що зараз «JIT +» працює з одержувачами і перевізниками, а ближче до травня функціонал буде доступний і для замовника - трейдера, який також зможе контролювати хід виконання контракту.

Крім того, планується розширення функціоналу на всі номенклатури вантажів, а в подальшому планується підключення інших видів транспорту.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x