Через хабар затримано працівника Укртрансбезпеки в Запорізькій області

Через хабар затримано працівника Укртрансбезпеки в Запорізькій області

За інформацією з наших джерел, нам стало відомо, що в Запорізькій області було затримано працівника териториального управління ДСБТ. Затримана особа займала посаду старшого державного інспектора. Наразі відбуваються слічі дії. За надходження до нас більш детальної інформації, вона буде опублікована в цій новині.  

Нагадаємо, що зараз обовязки голови територіального відділення ДСБТ займає Пісарев Роман Анатолійович, котрий раніше займав посаду Заступника директора департаменту Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запороізької обласної державної адміністрації. 

Також Володимир Гройсман вимагав навести лад в ДСБТ.

UPD:

Військовою прокуратурою Запорізького гарнізону Південного регіону України спільно з СУ ГУНП в Запорізькій області, за оперативного супроводження УЗЕ в Запорізькій області ДЗЕ НПУ, 05.04.2018, в рамках здійснення процесуального керівництва в кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 3 ст. 368 КК України, на хабарництві викрито старшого державного інспектора управління Укртрансбезпеки в Запорізькій області.

Установлено, що за оформлення державної реєстрації та видачу дозвільних документів на плавзасоби посадовець вимагав від цивільної особи неправомірну вигоду в сумі 21 000 гривень.

Під час одержання другої частини хабаря в сумі 16 000 грн. державного інспектора затримано правоохоронцями в порядку ст.208 КПК України. Раніше посадовець вже отримав частину неправомірної вигоди в сумі 5000 гривень.

Наразі проводяться першочергові слідчо-процесуальні дії.

Військовою прокуратурою вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні корупційного правопорушення та обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x