"Богдан Моторс" виграв тендер на поставку 57 тролейбусів Харкову

"Богдан Моторс" виграв тендер на поставку 57 тролейбусів Харкову

Луцький завод автокомпанії «Богдан Моторс», який входить до склада корпорації «Богдан», виграв тендер, який проводив Європейський банк реконструкції та розвитку майже на 11,5 млн. евро, на постачання 57 низькопольних 12-метрових тролейбусів для Харкова.

Вони розраховані для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями. Пасажировмісність тролейбусів 105 пасажирів.

Компанії «Богдан Моторс» провела імпортозаміщення на комплектуючі. Таким чином вони використовують тільки українські та європейські деталі. Вони заключили договір на постачання двигунів з Харківським заводом «Електротяжмаш».

Строки поставки тролейбусів – 42 тижні з моменту передоплати.

«Пропозиція «Богдан Моторс» визнано найбільш вигідною. В контракт входить 57 тролейбусів, а також комплект запчастин, витратні матеріали, комплект інструментів і обладнання для обслуговування тролейбусів, супутні послуги», -- про це розповів прес-секретар корпорації «Богдан», Сергій Красуля, для «Інтерфакс Україна».

Як повідомлялося, тендер на закупівлю Харковом тролейбусів ЄБРР оголосив в жовтні 2018 року. Раніше у вересні ЄБРР і "Тролейбусне депо №2" (Харків) підписали кредитну угоду на закупівлю нових тролейбусів і закупівлю діагностичного обладнання.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x