Бізнес по "сірому" в зоні Операції об’єднаних сил (ФОТО)

Бізнес по "сірому" в зоні Операції об’єднаних сил (ФОТО)

Представники Експертної ради при Міністерстві інфраструктури України відповідно до протокольного доручення Міністра інфраструктури України здійснили робочий візит до Луганської та Донецької області. Метою відповідного доручення було відпрацювання питань, пов’язаних з пасажирськими перевезеннями.

Робочий візит був підтриманий представниками обласних військово-цивільних адміністрацій, представниками ДСБТ та місцевого бізнесу. Саме це дало можливість провести перевірку автостанцій та місць «відстою» автомобільного пасажирського транспорту.

Представниками Експертної ради були виявлені чисельні факти порушень зі сторони «сірих» перевізників. «Сірими» перевізниками є ті, які мають дозвільні документи, що надають право виконувати нерегулярні перевезення, але фактично здійснюють регулярні за такими маршрутами як: «Северодонецк-Станиця Луганська», «Станиця Луганська – Старобільск», «Станиця Луганська – Біловодськ» та більше 30 інших маршрутів. За нашими підрахунками в загальній кількості в Луганській області більше ніж 150 «сірих» пасажирських перевізників. Всі ці маршрути мають відправну точку біля автовокзалів але не сплачують жодних зборів автовокзалам, не видають проїзні документи, не несуть жодної відповідальності за пасажирів та не сплачують податки та збори до державного та місцевого бюджетів.

Представники Експертної ради після проїзду проблемними «обєктами» провели спільну нараду з представниками регіонального управління ДСБТ та представниками регіонального управління автобусних станцій Луганщини.

Зібрана інформація за результатами перевірки буде передана Міністерству інфраструктури України, Національній поліції України, Управлінню захисту економіки, Державній службі України з безпеки на транспорті та представникам ЗМІ.

Експертна рада в Донецькі та Луганській обалсті
вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x