Більше половини транспортних засобів здійснюють пасажирські перевезення нелегально

Більше половини транспортних засобів здійснюють пасажирські перевезення нелегально

Після проведення Експертною радою при Міністерстві інфраструкутри України моніторингу стану міжміських перевезень в місті Дніпро, було виявлено, що з 16 перевірених автотранспортних засобів у 9 не виявилося ліцензій на перевезення пасажирів.

На початку серпня представники Експертної ради при МІУ, відповідно доручення Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна відвідали місто Дніпро з метою моніторингу ситуації в міжміських та міжобласних пасажирських перевезеннях.

Представники Експертної проводили фото та відео фіксацію транспортних засобів що перевозять пасажирів. Було зафіксовано 16 автотранспортних засобів, які здійснювали перевезення пасажирів за грошові кошти, на що відповідно діючого законодавства, мають право лише офіційні перевізники з ліцензійними дозволами та відповідною документацією.

За інформацією що була отримана від Укртрансбезпеки з 16 транспортних засобів всього 7 належать підприємствам/особам, у яких є право здійснювати внутрішньодержавні пасажирські перевезення.

Саме Укртрансбезпека повинна контролювати дотримання перевізниками вимог діючого законодавства. 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x