Автовиробництво в Україні в травні скоротилося майже на 40%

Автовиробництво в Україні в травні скоротилося майже на 40%

У травні з заводів України вийшло 442 автотранспортних засоби. Такий обсяг випуску автотранспорту в 90 разів менше травневого результату десятирічної давності, такі дані відзначають в асоціації «Укравтопром».

 

П'ятий місяць поспіль статистику легкового сегменту національного автопрому формують виключно дані про великовузлове складання, здійснюване на заводі «Єврокар». У травні на Закарпатті було зібрано всього 374 Шкоди, що на 39% менше ніж у попередньому місяці.

У порівнянні з травневим результатом минулого року, незважаючи на катастрофічно низьку базу порівняння, обсяг випуску легкових автомобілів знизився на 43,5 відсотка.

Продовжує демонструвати негативну динаміку виробництво комерційних автомобілів. Щодо травня 2017 року виробництво комерційних авто впало майже на 17%, а до квітня поточного року в половину, до 5 штук.

В статистиці відсутні дані по КрАЗу, який з невідомих причин перестав розкривати інформацію про обсяги виробництва своїх автомобілів з серпня 2016 року.

У той же час, виробництво автобусів у звітному місяці зросла на 17% до травня 2017 року і на 26% до квітня 2018г. і склало 63 штуки.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x