Автоматичне зважування авто на дорогах України

Автоматичне зважування авто на дорогах України

"Укравтодор" очікує прийняття Радою нового закону про автоматичний ваговий контролі на дорогах до кінця 2019 року. Відомо, що у жовтні будуть запущені перші 6 пунктів WiM на дорогах М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, М-01 Київ-Знам'янка, М-05 Київ-Одеса, М-06 Київ-Чоп та М-07 Київ-Ковель-Яготин, ще один комплекс планується побудувати на трасі М-06 Київ-Чоп в сторону Житомира (Житомирська область). Всього планується встановити до 100 таких пунктів.

"Щоб реально контролювати відремонтовані дороги, потрібно набагато більше людей. Що ми можемо зробити. Ми запускаємо систему автоматичного зважування в русі - це така система, яка вбудовується в дорогу і без зупинки машини виробляє автоматичне зважування. Якщо є порушення, то автоматично нараховується штраф і інформація відразу передається в поліцію. Поліція повинна зупинити цю машину і забезпечити її розвантаження", - заявив Славомір Новак.

Система досить дорого коштує близько 2,1 млн євро, але Україна вже має домовленість зі Світовим банком та іншими міжнародними фінансовими організаціями, щодо фінансування даного проекту, адже очевидно, що це принесе довільний результат.

"Якщо проект буде вдалим, ми переконаємо політиків, що це потрібно, і будемо шукати додаткове фінансування. Є можливість отримати кошти з грантів Євросоюзу, наші друзі з Брюсселя кажуть, що готові шукати для нас фінансування на системи автоматичного контролю ваги. Частина коштів може бути грантової, частина - бюджетної, частина може бути з фонду безпеки - все це питання майбутнього ", - уточнив Славомір Новак.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x