Аналітика кількості скарг на перевізників Київської області

Аналітика кількості скарг на перевізників Київської області

За останній рік кількість скарг на компанії, що надають послуги з перевезення пасажирів, зросла до максимальної кількості. Ми проаналізували інформацію в Київській області, щодо кількості скарг на перевізників та отримали топ-20 порушників.

Загальна кількість скарг, що надійшла до КОДА з 01.01.2018 по 07.06.2018 дорівнює 290 з 94 підприємств, з них на топ-20 припадає 250 скарг. Найбільший отримувачем скарг виявився ПП «А.Т.Н», в загальній кількості 54 скарги від пасажирів, 25 з яких за незадовільну організацію пасажирських перевезень.

7LfbqWXyTmOo5XP4ooXjeA

ct4d2uEMTbCyCQvkbA668g

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x