Зібраний за українськими технологіями авіадвигун може бути представлений до кінця 2017 року

Зібраний за українськими технологіями авіадвигун може бути представлений до кінця 2017 року

Перший віце-прем’єр, голова Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів заявив, що авіадвигун, який було зібрано за українськими технологіями у рамках стратегічного партнерства між ПАТ «Мотор Січ» і китайської компанії Beijing Skyrizon Aviation Industry Investment Co. Ltd, може бути представлено до кінця 2017 року.

Віце-прем’єр зазначив, що проект зі створення в Чунцині виробництва авіадвигунів за українськими технологіями – один з пріоритетів уряду.

«Skyrizon» та «Мотор Січ» створять спільне підприємство з випуску авіадвигунів. І можливо, що перший двигун, створений на цьому підприємстві, буде представлено вже наприкінці 2017 року.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x