Закриття аеропорту "Жуляни"

Закриття аеропорту "Жуляни"

Міжнародний аеропорт "Київ" ( "Жуляни") закрили на 10 днів , безпосередньо  з 9:00 - 2 вересня по 9:00 - 12 вересня 2019 року.

В повідомлені прес-служби аеропорту йдеться: «В аеропорті в цей час будуть здійснювати реконструкцію злітно-посадкової смуги. Крім того планується здійснити неповний ремонт руліжних доріжок №1 та №2. Ціна всієї виконаної праці оцінюється в 33 мільйонів гривень».

Зазначено, що у даний проміжок часу рейси, які повинні були обслуговуватися аеропортом «Жуляни» стануть обслуговуватися у аеропорту "Бориспіль".

Відомо, що з терміналу D аеропорту "Бориспіль" будуть вилітати пасажири Alitalia, Pegasus Airlines, "Мотор Січ", Belavia і LOT. У свою чергу, в терміналі F аеропорту "Бориспіль" будуть обслуговуватися рейси авіакомпаній Wizz Air, Ernest Airlines, Buta Airways, Jonika Airlines і Vueling Airlines.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x