З нагоди відкриття багаторівневої парковки у аеропорту "Бориспіль" відбудеться «KBPAEROPARTY. “Паркуємося на даху!”»

З нагоди відкриття багаторівневої парковки у аеропорту "Бориспіль" відбудеться «KBPAEROPARTY. “Паркуємося на даху!”»

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» 23 травня відкриється перша черга багаторівневої парковки для пасажирів. На ній буде 1000 паркомісць.

З нагоди відкриття парковки на її даху відбудеться музичний фестиваль з автошоу «KBPAEROPARTY. “Паркуємося на даху!”».

Нова парковка обладнана сучасною автоматизованою системою управління, аналоги якої встановлено в аеропортах Відня, Лондона, Гонконгу, Дубаї і Амстердама. На стоянці передбачена індикація вільних паркомісць, система розпізнавання номерних знаків та водія. Оплатити парковку можна готівкою і банківською картою, вартість стоянки — 30 грн/год.

Раніше повідомлялося, що 31 березня 2019 року термінал F відновив свою роботу. До терміналу F перенесуть свої рейси авіакомпанії Laudamotion та Ryanair, а також український лоукостер SkyUp, який раніше літав з аеропорту «Київ» (Жуляни). У перспективі частину рейсів до терміналу F перенесуть авіакомпанії YanAir, Bravo Airways, Bukovyna, FANair, Wind Rose та інші.

Як відомо, у 2013 році термінал F закрили через великі витрати на утримання при недостатньому пасажиропотоку.

Читайте також: Аеропорт "Бориспіль" в I кварталі 2019 року обслужив більше 2,5 млн пасажирів.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x