Вантажний термінал в аеропорту "Бориспіль" зможе запрацювати в 2018-2019 рр.

Вантажний термінал в аеропорту "Бориспіль" зможе запрацювати в 2018-2019 рр.

Існує висока ймовірність, що вже в 2018 році зможе бути запущений новий вантажний термінал в міжнародному аеропорту "Бориспіль", повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян за підсумками проведених 20 червня переговорів з великим міжнародним оператором вантажних авіаперевезень. Про це інформує агенство "Інтерфакс-Україна".

"Реалістично: в наступному році має запрацювати", - сказав він на зустрічі в Європейській бізнес-асоціації в Києві в четвер.

Міністр пояснив, що існує три опції для реалізації цього проекту: в одному з терміналів "Борисполя", на локації "Укроборонпрому" або однієї з приватних земельних майданчиків, що прилягають до аеропорту.

За його словами, компанія, з якою велися переговори, планує вивчити всі ці можливості. В.Омелян не став розкривати її назви. Він оцінив обсяг інвестицій в проект $ 30-100 млн в залежності від етапності його запуску.

Глава Мінінфраструктури підкреслив, що попит на ці послуги в Україні за останні п'ять років зріс у геометричній прогресії.

"За фактом в" Борисполі "відсутній вантажний термінал. Одна "Укрпошта" забила його потужності", - констатував поточний стан справ міністр.

За його словами, якщо два роки тому аеропорт обробляв тонну вантажу, то зараз 160 тонн на добу.

"За два роки можемо вийти на 100 тисяч тонн за рік. Це величезний бізнес і нові перспективи для України", - підкреслив В.Омелян.

На думку глави Мінінфраструктури, в Києві можна створити великий Мультимодальний хаб, в якому вантажі з Азії могли б перевантажуватися з авіатранспорту і направлятися далі в Європу.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x