В аеропорту "Київ" зросла вартість розширення міжнародного терміналу

В аеропорту "Київ" зросла вартість розширення міжнародного терміналу

Вартість розширення міжнародного терміналу А в аеропорту «Київ» імені Ігоря Сікорського, зросла до 630 млн грн. Про це свідчить інформація, оприлюднена прес-службою підприємства.

Як повідомляється на сайті avianews, у травні голова ради директорів компанії «Майстер-Авіа», Денис Костржевський озвучив ціну реалізації проекту близько 500 млн грн.

Розширення терміналу А передбачає будівництво нового крила площею 9 500 кв. метрів, що, за даними прес-служби аеропорту, дозволить збільшити пропускну спроможність комплексу удвічі за рахунок додавання стійок реєстрації, паспортного контролю та пунктів авіабезпеки. Зараз площа терміналу А становить 14 000 кв. метрів.

У прес-службі аеропорту запевняють, що розширення сучасної інфраструктури аеропорту значно підвищить комфорт киян та гостей міста.

Також повідомляється, що послугами аеропорту «Київ» від початку 2018 року скористалися більше двох мільйонів пасажирів. Переважна кількість рейсів здійснюються бюджетними авіалініями, які надають можливість киянам подорожувати доступним коштом. 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x