В аеропорту "Київ" завершуються оздоблювальні роботи нової частини терміналу А

В аеропорту "Київ" завершуються оздоблювальні роботи нової частини терміналу А

Аеропорт Жуляни («Київ» імені Ігоря Сікорського) показав нову частину міжнародного терміналу А, в якій завершуються оздоблювальні роботи. По це інформує avianews.

Як повідомляється, площа нового крила становить 9 500 квадратних метрів, що збільшить площу терміналу майже на 70% в порівнянні з початковою, яка становила 14 200 квадратних метрів. Обсяг інвестицій в будівництво склав 630 млн грн.

На першому поверсі в новій частині аеровокзального комплексу розмістили 18 стійок реєстрації та встановлять дев'ять пунктів контролю на авіаційну безпеку. На другому поверсі вже встановлені 18 стійок прикордонного контролю.

Стилістика оформлення нового крила повністю повторює дизайн старої частини будівлі.

Нагадаємо, зведення нової частини терміналу А в аеропорту Жуляни почалося влітку 2018 року. Роботи проводяться для розширення пропускної здатності комплексу, яка після введення в експлуатацію нового крила повинна збільшиться в два рази.

За підсумками 2018 року аеропорт Жуляни збільшив пасажиропотік на 52% порівняно з 2017 роком до 2,8 млн осіб.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x