В аеропорту "Бориспіль" прийняли рішення про розконсервацію терміналу F з квітня 2019 року

В аеропорту "Бориспіль" прийняли рішення про розконсервацію терміналу F з квітня 2019 року

В аеропорту Бориспіль прийняли рішення про розконсервацію терміналу F з квітня 2019 року, повідомив генеральний директор підприємства Павло Рябікін в ефірі радіостанції «Голос столиці», інформує avianews.

В аеровокзальний комплекс планується перевести рейси лоу-костів, а також чартерних авіакомпаній.

«Термінал F передбачає можливість пішохідних технологій (коли пасажири йдуть на посадку до літака пішки, прим.), які дуже люблять авіакомпанії лоу-кост сегмента. У терміналі F це вирішується простіше, і, думаю, що протягом року він вийде на суттєві обороти», — сказав Рябікін.

Крім цього, за словами гендиректора аеропорту, авіаперевізникам, які запросили слоти в піковий час, буде запропоновано обслуговуватися не в терміналі D, а в терміналі F.

Раніше Рябікін повідомив журналістам, що лоу-кост Ryanair, який у вересні почав польоти з Києва, дуже зацікавлені працювати в терміналі F, оскільки він найкраще підходить для їх моделі роботи. Однак на першому етапі бюджетник буде обслуговуватися в Борисполі в терміналі D.

В даний момент в аеропорту Бориспіль для обслуговування пасажирів використовується тільки термінал D. Термінал B, побудований в 1965 році і значно розширений у 2006-2011 роки, закритий з 2014 року, а термінал F, збудований в 2010 році, припинив роботу в 2013 році.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x