Уряд дозволив аеропорту Бориспіль майже в 2 рази зменшити відрахування до бюджету

Уряд дозволив аеропорту Бориспіль майже в 2 рази зменшити відрахування до бюджету

Сьогодні, 11 квітня 2018 року, на засіданні Уряду прийнято рішення знизити норму відрахування чистого прибутку міжнародного аеропорту «Бориспіль» до Державного бюджету з 75% до 40% терміном на 3 роки.

«Норма відрахування до держбюджету для аеропорту Бориспіль буде знижена до 40% за умови направлення 35% прибутку на виконання міжнародних зобов'язань та капітальні інвестиції. Зазначена норма буде діяти з дати офіційної публікації постанови і до 31 грудня 2020 року», - повідомив заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

Використання вивільнених відсотків підлягатиме обов’язковому щорічному державному фінансовому аудиту.  Рішення Уряду має забезпечити фінансування проектів розвитку інфраструктури аеропорту «Бориспіль», що дозволить створити на базі аеропорту міжнародний вузловий хаб.

Також сьогодні Кабінетом Міністрів затверджено фінансовий план ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» на 2018 рік. Відповідно до фінансового плану очікується отримання  доходу  в сумі 4,1 млрд грн. Чистий дохід від реалізації планується отримати в розмірі 3,9 млрд грн, чистий фінансовий результат планується в сумі 1,4 млрд грн.

 У 2018 році ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» планує обслужити 12,55 млн пасажирів та освоїти капітальні інвестиції  на суму 2,3 млрд грн (без  ПДВ).

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x