Укртрансбезпека звинувачує ЗМІ в поширенні неправдивої інформації

Укртрансбезпека звинувачує ЗМІ в поширенні неправдивої інформації

13.09.2017 о 19-10 на офіційному сайті Національної поліції України з’явилась новина про те, що співробітники обласного управління захисту економіки та слідчі обласної поліції зібрали доказову базу, яка підтверджує причетність старшого державного інспектора, управління Укртрансбезпеки Херсонщини, до здирництва. А також про те, що до корупційної діяльності зловмисниця залучила і свого співмешканця, який виступав у якості посередника.  

Сьогодні в офіційній групі Facebook "Центр реформ транспортної інфраструктури України" була розміщена фото-копія службової записки від начальника Чорноморського міжрегіонального управління «Укртрансбезпеки» Пастуха І.О., яка була адресована Голові «Укртрансбезпеки», Ноняку М.В. Текст службовій записці спростовує інформацію з офіційного сайту Національної поліції України.

Виникає питання до державних органів, хто з них поширює неправдиву інформацію.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x