Українські правоохоронці отримали гелікоптер

Українські правоохоронці отримали гелікоптер

За даними Національної поліції, українські правоохоронці отримали сучасний гелікоптер для контролю за безпекою гостей та учасників "Євробачення-2017".

Заступник голови Нацполіції Костянтин Бушуєв заявив, що вперше за всю історію українські правоохоронці зможуть скористатися укомплектованим за європейським зразком повітряним транспортним засобом.

Сучасна техніка призначена як для бійців Національної гвардії, так і для поліцейських. За допомогою неї можна фіксувати необхідну інформацію, а потім передавати її до центрів Національної поліції України.

Бушуєв додав, що протягом усього часу проведення пісенного конкурсу поліцейські надсилатимуть оперативні відео з будь-якої точки, а експерти аналізуватимуть його та прийматимуть швидкі рішення із контролю правопорядку.

Новітній гелікоптер допоможе поліцейським ідентифікувати підозрілі предмети, хоча така практика в Україні здійснюватиметься правоохоронцями вперше.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x