Україна і Туреччина підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо розвитку безпеки цивільної авіації

Україна і Туреччина підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо розвитку безпеки цивільної авіації

10 червня 2019 року у м. Стамбул Голова Державіаслужби Олександр Більчук та виконуючий обов’язки Генерального директора Генерального директорату цивільної авіації Туреччини Бахрі Кесіці підписали Меморандум про взаєморозуміння між Державною авіаційною службою України та Генеральною дирекцією цивільної авіації Туреччини щодо розвитку безпеки цивільної авіації.

Про це повідомила прес-служба Державної авіаційної служби України.

Згідно з повідомленням, цей Меморандум встановлює процедури співробітництва між Сторонами у сфері льотної придатності, включаючи схвалення типової конструкції виробів авіаційної техніки та змін до неї, підтримання льотної придатності, обмін обов’язковою інформацією з питань експлуатації, схвалення авіаційних тренажерів, авіаційного персоналу тощо.

Підписання Меморандуму відкриває доступ авіаційним виробам України на турецький ринок, скорочує час та фінансові навантаження на українського експлуатанта при використанні авіаційних виробів Туреччини.

Також, одним із аспектів підписання Меморандуму є те, що в подальшому відкриваються перспективи для укладення Двосторонньої міжурядової угоди з безпеки польотів між Україною та Республікою Туреччина.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x