Україна і Франція погодили часткову лібералізацію авіасполучення Київ-Париж

Україна і Франція погодили часткову лібералізацію авіасполучення Київ-Париж

Авіаційна влада України і Франції погодили часткову лібералізацію авіасполучення на маршруті Київ-Париж. Про це йдеться у відповіді Державіаслужби України на запит avianews.com.

У 2018 році авіаційна влада Франції запропонували тимчасово обом сторонам до моменту укладення угоди про Спільний авіаційний простір (Відкрите небо) призначити ще по одному авіаперевізнику на маршрут Київ-Париж і збільшити квоту на польоти на цій лінії на чотири рейси на тиждень з метою задоволення існуючого попиту.

З французької сторони місцева авіавлада в якості додаткового перевізника запропонувала Aigle Azur.

«У відповідь на цю пропозицію Державіаслужба, з метою розширення можливостей українських авіапідприємств під час виконання регулярного повітряного сполучення між Україною та Францією, листом повідомила про згоду надати можливість призначити одне додаткове підприємство з французької сторони - Aigle Azur - для виконання чотирьох рейсів на тиждень між Києвом і Парижем. У свою чергу французька сторона погодилася позитивно розглядати нові заявки всіх українських авіапідприємств для задоволення попиту на виконання регулярних рейсів між країнами на тимчасовій основі до моменту укладення Угоди про спільний авіаційний простір », - повідомили в Державіаслужбі.

Таким чином, анонсований Aigle Azur вихід на маршрут Київ-Париж в квітні цього року є узгодженим авіаційною владою Франції та України.

Раніше квота на польоти дозволяла виконувати рейси між столицями України і Франції не більше ніж одному авіаперевізнику від кожної зі сторін з частотою до 14 рейсів на тиждень. Колишня квота була повністю розподілена між Air France і МАУ.

Часткова лібералізація маршруту також дозволяє вийти на нього новій українській авіакомпанії з частотою польотів до чотирьох рейсів на тиждень.

Читайте також: Французька авіакомпанія оголосила про запуск прямих регулярних рейсів Київ-Париж

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x