У мережі з’явилося фото шостого літака лоу-коста SkyUp

У мережі з’явилося фото шостого літака лоу-коста SkyUp

Користувач Reinhard Zinabold зробив фото Boeing 737-800, який пофарбований у оранжево-білу ліврею авіакомпанії. В дописі було вказано, що він отриманий у канадському аеропорту Гамільтон.

Літак має серійний номер 30292 та бортовий номер українського реєстру UR-SQH. Він випущений у 2004 році, раніше належав авіакомпаніям Sterling Airlines та Sunwing Airlines. Авіалайнер оснащений здвоєними закінцівками крила для зменшення споживання палива.

За даними автора знімку, цей Boeing 737-800 взятий в лізинг у компанії Aviation Capital Group.
В найближчий час SkyUp має отримати ще один Boeing 737-700, який буде покрашений в спеціальну ліврею футбольного клубу «Шахтар».

На сьогоднішній день авіакомпанії SkyUp належать один Boeing 737-700 та чотири Boeing 737-800.
За інформацією avianews.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x