У мережі показали ескізи нового аеропорту між Дніпром і Запоріжжям

У мережі показали ескізи нового аеропорту між Дніпром і Запоріжжям

У мережі з'явилися ескізи нового аеропорту, який планують побудувати на кордоні Дніпропетровської та Запорізької областей. Відповідні фото опублікував член спілки архітекторів України Петро Декальчук на своїй сторінці в Facebook.

"Аеропорт «Борисфен», ВЕЗ ПРИДНІПРОВ'Я, Солонянський район. Перші ескізні пропозиції талановитої молоді! Спасибі Mad Group і особисто Віктор Корольов", - написав Петро Декальчук.

Також він повідомив, що логістична, транспортна і вантажна функція стане складовою аеропорту в Солонянському районі.

Як повідомляв раніше, міністр інфраструктури Володимир Омелян, новий аеропорт "Придніпров'я" на адміністративній межі Дніпропетровської та Запорізької областей біля селища Солоне може бути побудований максимум через три роки.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x