У Мелітополі хочуть побудувати новий аеропорт

У Мелітополі хочуть побудувати новий аеропорт

Депутати Мелітопольської міської ради обговорюють проект стратегії розвитку Мелітополя до 2030 року. Про це повідомляє інтерне-видання «Наш Город».

У перспективі, депутати хочуть побудувати регіональний аеропорт в районі залізничного вокзалу, на їхню думку, аеропорт необхідний для розвитку туризму в нашому районі. Так як міжнародні експерти проекту ПРОМІС бачать в Мелітополі дуже вигідний в географічному розташуванні логістичний вузол.

Також аеропорт, за задумом депутатів, компенсує відтік приїжджих, яких не стало після закриття залізничного сполучення з Кримом.

Крім аеропорту, депутати також планують капітально відремонтувати всі мости в місті і побудувати нову об'їзну дорогу, для великогабаритного транспорту.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x