У Лівії під час ракетного обстрілу знищили два військово-транспортні літаки Іл-76, які ймовірно належали приватній українській компанії.

У Лівії під час ракетного обстрілу знищили два військово-транспортні літаки Іл-76, які ймовірно належали приватній українській компанії.

Повідомляється, що інцидент стався в ході боїв сил Лівійської національної армії і Уряду національної єдності за аеропорт Аль-Джуфра. Згідно з іншими даними, літаки були знищені під час ракетного обстрілу силами ЛНА аеропорту Місурата.

З 5 квітня в районі столиці Лівії тривають бої між військами міжнародно визнаного уряду і Лівійської національної армії маршала Халіфи Хафтара.

29 червня Хафтар наказав своїм силам негайно атакувати турецькі кораблі та літаки, які будуть на лівійській території, а також знищити наземні турецькі об'єкти. Згідно із заявою Хафтара, Анкара здійснює "грубе втручання у внутрішні справи Лівії".

«Літаки, згідно з умовами фрахту, перевозили зброю з Об'єднаних Арабських еміратів для однієї зі сторін конфлікту і, за непідтвердженими даними, пілотувався українським екіпажем. Командир одного з літаків загинув під час ракетного удару», - повідовляється в ЗМІ.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x