У 2019 році Дубай закриє злітну смугу на 45 днів

У 2019 році Дубай закриє злітну смугу на 45 днів

Міжнародний аеропорт Дубая планує на 45 днів призупинити діяльність злітно-посадкової смуги. Через це пропускна здатність аеропорту зменшиться приблизно на 43%. За цей час аеропорт буде модернізувати об'єкт і прилеглі руліжні доріжки.

Модернізація південної злітно-посадкової смуги (12R-30L), однієї з двох в аеропорту Дубая, необхідна для зміцнення поверхні злітно-посадкової смуги та прилеглих маршрутних шляхів. Реконструкція планується на період з 16 квітня по 30 травня 2019 року, коли - за прогнозами адміністрації порту - трафік буде меншим, ніж у інші сезони.

Тим не менше, авіакомпанії будуть змушені обмежувати свою діяльність в міжнародному аеропорту Дубая протягом 45 днів модернізації. За оцінками, потужність аеропорту на час закриття однієї злітно-посадкової смуги скоротиться приблизно на 43%. Аеропорт, однак, знайшов вихід: як альтернативу, перевізники зможуть використовувати аеропорт Dubai World Central (DWC), розташований за 37 км від міста, на який буде перенаправлено не лише частину регулярних сполучень, а й чартерні та вантажні рейси.

Як відомо, Міжнародний аеропорт Дубая вважається найбільш завантаженим аеропортом у світі. У минулому році аеропорт обслуговував 88,2 млн. пасажирів. Він також є базою авіакомпанії Emirates Airlines та авіакомпанії Flydubai LCC. У 2018 році, згідно з прогнозами, аеропорт повинен обслуговувати 90,3 мільйона мандрівників.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x