Страйк Air France: авіакомпанія підрахувала збитки

Страйк Air France: авіакомпанія підрахувала збитки

На шостий день страйку, проведеного для підвищення заробітної плати, авіакомпанія обіцяє забезпечити 75% рейсів. Акції протесту продовжаться і в середу. Збитки, пов'язані з цими семи днями страйку оцінюються в 170 мільйонів євро, оголосило керівництво Air France. Про це повідомляє видання Le Figaro.

Всього Air France планує відмінити чверть своїх рейсів цього вівторка. У заяві, в понеділок, авіакомпанія оголосила про те, що повинно бути забезпечено 65% далеких рейсів і 73% рейсів середньої дальності та 80% коротких.

Цей вівторок стане шостим днем ​​акції для Air France Inter, який об'єднує десять організацій, що представляють три категорії персоналу компанії. Робітники закликають збільшити заробітну плату, аргументуючи це підвищенням результатів роботи компанії. Після семи років заморожування заробітної плати, персонал зажадав збільшення оплати праці на 6%, у відповідь керівництво запропонувало підвищення всього на 1%.

Ще п'ять днів страйку заплановано на квітень

Керівництво пояснює, що динаміка зростання не є достатньо сильною для надання таких переоцінок, що становить 240 мільйонів євро на рік.

"Негативний вплив на фінансові результати діяльності Air France за сім днів страйків протягом періоду з 22 лютого по 11 квітня оцінюється в 170 млн євро", - заявили в авіакомпанії.

Але ці заяви керівництва були недостатніми, щоб заспокоїти гнів профспілок, які закликають до страйку під час весняних шкільних канікул.

Страйки заплановані на середу, 17, 18, 23 і 24 квітня.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x