SkyUp отримала дозвіл на польоти в Європу

SkyUp отримала дозвіл на польоти в Європу

Авіакомпанія SkyUp отримала сертифікат ТСО (Third Country Operator Licence), що дозволяє здійснювати польоти в 28 країн Європейського Союзу, а також в Швейцарію, Норвегію, Ісландію та Ліхтенштейн.

"З радістю повідомляємо, що авіакомпанія SkyUp пройшла процедуру ТСО, отримавши дозвіл на польоти в країни Європи! Тепер небо Європи для нас відкрито", - повідомила авіакомпанія на офіційній сторінці в соцмережі Facebook.

У зв'язку з цим авіакомпанія заявила про готовність анонсувати нові маршрути до Європи.

Як повідомлялося, SkyUp планує до кінця 2018 року розширити власний парк літаків двома новими середньомагістральними судами Boeing 737-700, а також отримати в "мокрий лізинг" один широкофюзеляжний літак Airbus А330.

ТОВ «Авіакомпанія Скайап» (SkyUp Airlines) — національний український авіаперевізник, лоукост, який розпочав свої польоти 21 травня 2018 року. Базується SkyUp в Міжнародному Аеропорті «Київ» імені Ігоря Сікорського. Основні напрямки — Близький Схід, Північна Африка, Східна та Південна Європа. Засновником SkyUp виступило ТОВ" ACS-Україна "Тетяни Альби і Юрія Альби, яким також належить туроператор JoinUp!

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x