Siemens працює над цифровим майбутнім аеропорту Мюнхена

Siemens працює над цифровим майбутнім аеропорту Мюнхена

Компанія Siemens та Мюнхенський аеропорт розпочали співпрацю, спрямовану на розбудову цифровоого майбутнього аеропорту. Найближчим часом партнери хочуть використати дані аналітики, технології Internet of Things (IoT) та штучного інтелекту, щоб поліпшити, серед інших, енергоефективність будівель аеропортів та логістику системи обробки багажу.

Завдяки використанню цих можливостей час, який пасажири проводять в аеропорту, повинен стати більш приємним для них. Для досягнення цих цілей компанія Siemens стає партнером з розвитку LabCampus, головного проекту цифрового майбутнього аеропорту. Компанія використовує MindSphere, відкриту хмарну операційну систему для обробки Internet of Things.

- Цифровізація пропонує чудові можливості для оптимізації операцій, особливо в аеропортах, - розповідає Роланд Буш, член правління та директор з технології Siemens. - Ось чому ми, як світовий лідер на ринку промислової автоматизації та цифровизації, працюємо з єдиним п'ятизірковим аеропортом у Європі, - додав він, посилаючись на статус, наданий аеропорту Мюнхена в 2017 році лондонською компанією Skytrax.

Новий LabCampus, представлений на цьому тижні, є центром інновацій Мюнхенського аеропорту. Нові технології будуть використовуватися компаніями, стартапами, університетами та науково-дослідними інститутами. Siemens та аеропорт Мюнхена будуть розробляти новаторські інноваційні рішення, що можуть бути застосовані для покращення мобільності, управління енергією та безпеки.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x