Ryanair закінчила 3-й квартал зі збитком у 20 млн євро

Ryanair закінчила 3-й квартал зі збитком у 20 млн євро

Ірландська Ryanair, найбільший в Європі авіаперевізник-дискаунтер, за підсумками третього фінансового кварталу зафіксувала чистий збиток, в тому числі через зниження вартості квитків взимку.

Як повідомляється в прес-службі авіакомпанії, чистий збиток в жовтні-грудні склав 19,6 млн євро проти чистого прибутку в 105,6 млн євро за аналогічний період роком раніше.

У той же час виручка виросла на 9% - до 1,53 млрд євро в порівнянні з 1,41 млрд євро. У тому числі небілетная виручка підскочила на 26% і склала 557 млн ​​євро.

Авіакомпанія за три місяці перевезла 32,7 млн ​​пасажирів, що на 8% перевищує показник за жовтень-грудень 2017 роки (30,4 млн чоловік). При цьому середня вартість авіаквитків впала на 6% - нижче 30 євро.

Завантаженість рейсів не змінилася - 96%.

Операційні витрати компанії злетіли на 20% - до 1,54 млрд євро.

Ryanair підтвердила січневий прогноз на 2019 фінансовий рік, згідно з яким прибуток за фінрік, який завершиться 31 березня, очікується в діапазоні 1-1,1 млрд євро проти 1,45 млрд євро в попередній рік. При цьому прогнозується підвищення обсягу перевезень на 9% - до 142 млн пасажирів.

"Ryanair має найнижчі витрати на одиницю будь-якої авіакомпанії ЄС, і цей розрив зростає. З квітня у компанії приймуть доставку перших 5х літаків B737 MAX "gamechanger". Ці літаки мають на 4% більше місць. Вони призведуть до підвищення ефективності витрат на одиницю протягом наступних 5 років", - повідомили у авіакомпанії.

Авіакомпанія також оголосила про зміну структури.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x