Ryanair почав публікувати щомісячну статистику про викиди вуглекислого газу

Ryanair почав публікувати щомісячну статистику про викиди вуглекислого газу

Ryanair з 5 червня почав публікувати щомісячну статистику викидів вуглекислого газу, який генерують літаки авіакомпанії. Про це інформує avianews.

За даними лоу-коста, в травні 2019 року в середньому на перевезення одного пасажира на один кілометр викидалося 66 грам CO2 при усередненому показнику за інші місяці 67 грам. Загальний обсяг викидів після перевезення 14,1 млн пасажирів склав 1 млн 157 тис. тонн.

У Ryanair це називають найменшим показником серед авіакомпаній ЄС, приводячи статистику, згідно з якою великі авіакомпанії Lufthansa, British Airways, Air France, KLM генерують понад 120 грам викидів вуглекислого газу для перевезення одного пасажира на один кілометр.

За минуле десятиліття ірландський лоу-кост знизив середній показник викидів на 18% з 82 грам до 67 грам і розраховує домогтися показника в 60 грам до 2030 року шляхом введення в експлуатацію нових літаків Boeing 737 MAX 200.

Ці авіалайнери розроблені на базі Boeing 737 MAX 8 і можуть перевозити на 4% більше пасажирів, споживаючи на 16% менше палива, в порівнянні з Boeing 737-800, які Ryanair експлуатує зараз.

Протягом 2019-2024 років лоу-кост розраховує отримати 210 Boeing 737 MAX 200 вартістю в $ 20 млрд.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x