Ryanair назвала середній розмір тарифу у 2018 році

Ryanair назвала середній розмір тарифу у 2018 році

Середній тариф Ryanair за підсумками 2018 фінансового року, який завершився 31 березня, склав 39,4 євро, говориться в підсумковому звіті авіаперевізника, повідомляє avianews.

У порівнянні з минулим фінансовим роком цей показник знизився на 3%. У компанії прогнозують, що в цьому році на ринку ЄС продовжиться зростання провізних ємностей, що виллється в подальше зменшення тарифів.

У 2018 фінансовому році Ryanair збільшив перевезення пасажирів на 9% до 130,3 млн осіб. Найбільше зростання відзначено лоу-костом в Німеччині, Італії та Іспанії.

Річний оборот бюджетник зафіксував на рівні 7,151 млрд євро, що на 8% більше, порівняно з 2017 фінансовим роком.

Більше 2 млрд євро Ryanair отримала за рахунок продажу різних додаткових сервісів, в результаті чого частка доходу від таких послуг досягла 28% від загальної виручки.

Чиста маржа в 2018 фінансовому році склала 20%, а розмір чистого прибутку після виплати податків досяг 1,45 млрд євро, що на 10% перевищило показник 2017 фінансового року.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x