Розцінки в новому багаторівневому паркінгу у аеропорту «Бориспіль» будуть відрізнятися в залежності від поверху

Розцінки в новому багаторівневому паркінгу у аеропорту «Бориспіль» будуть відрізнятися в залежності від поверху

Аеропорт Бориспіль має намір застосовувати два типи тарифів в новому багаторівневому паркінгу навпроти терміналу D, перша частина якого відкриється 23 травня. Про це повідомили avianews в компанії.

Розцінки почнуть діяти з 24 травня і будуть відрізнятися в залежності від поверху, на якому відвідувач аеропорту залишить свій автомобіль.

На всіх чотирьох рівнях буде діяти погодинної тариф, який становить 30 грн. Добовий тариф - 300 грн - буде застосовуватися тільки на першому і другому поверхах будівлі.

«Перші 10 хвилин неповної години на парковці будуть безкоштовними, а, починаючи з 11 хвилини, стягується повна годинна оплата. Також за умови стоянки менше 10 годин використовується погодинна оплата», - прокоментував нові тарифи заступник гендиректора аеропорту Бориспіль з комерційної діяльності та стратегічного розвитку Георгій Зубко.

Читайте також: У схваленій Концепції розвитку аеропорту "Бориспіль" передбачили можливість будівництва підземної залізниці

Будівництво багаторівневого паркінгу в аеропорту Бориспіль велося з перервами з 2010 року. Перша частина паркінгу може розмістити 1019 автомобілів. Оператором парковки стане аеропорт Бориспіль.

В даний час близько терміналу D діє три однорівневих стоянки, на яких використовується тільки погодинний тариф - 30-40 грн за годину. Таким чином, ціна за стоянку автомобіля протягом доби на них обходиться в 720-960 грн. На віддалених парковках діє пільговий добовий тариф в розмірі 80 грн.

Раніше повідомлялося, що 31 березня 2019 року термінал F відновив свою роботу. До терміналу F перенесуть свої рейси авіакомпанії Laudamotion та Ryanair, а також український лоукостер SkyUp, який раніше літав з аеропорту «Київ» (Жуляни). У перспективі частину рейсів до терміналу F перенесуть авіакомпанії YanAir, Bravo Airways, Bukovyna, FANair, Wind Rose та інші.

З нагоди відкриття парковки 23 травня на її даху відбудеться музичний фестиваль з автошоу «KBPAEROPARTY. “Паркуємося на даху!”».

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x