Ретро-авто потребує підтримки на законодавчому рівні

Ретро-авто потребує підтримки на законодавчому рівні

«Станом на сьогоднішній день власники історичних транспортних засобів прирівняні у правах та обов’язках  до власників звичайних транспортних засобів, включаючи податкові та митні збори, хоча історичні транспортні засоби у повсякденному житті не використовуються», - зазначив Роман Щипков, Голова Комісії історії автомобілізації і історичних транспортних засобів ФАУ, в ході засідання круглого столу «Збереження технічної спадщини України».

29 серпня відбулося засідання круглого столу «Збереження технічної спадщини України», де зустрілися зацікавлені сторони у розвитку ретро руху України.

В ході обговорення проблематики історичних транспортних засобів, ретро-автомобілів, учасники круглого столу дійшли згоди, що в даний час на законодавчому рівні не передбачені інтереси цілого пласта автомобілістів України, власників ретро техніки.

«Станом на сьогоднішній день власники історичних транспортних засобів прирівняні у правах та обов’язках  до власників звичайних транспортних засобів, включаючи податкові та митні збори, хоча історичні транспортні засоби у повсякденному житті не використовуються», - зазначив Роман Щипков, Голова Комісії історії автомобілізації і історичних транспортних засобів ФАУ.

Голова ради Громадської організації «Всеукраїнський центр реформ інфраструктури», Володимир Наумов, запропонував звернутись до Міністерства інфраструктури України з проханням створити робочу групу спільно з представниками міністерств та відомств, що мають відношення до вирішення цього питання, з метою урегулювання відносин що стосуються історичних транспортних засобів.

1 вересня, звернення, напрацьоване учасниками круглого столу, було передано в Міністерство інфраструктури України. Дане звернення прийняте та підтримане Віктором Сасіним, директором Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень, що вселяє надію у вирішенні цього питання.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x