Працівників Ryanair знову закликають до 24-годинного страйку

Працівників Ryanair знову закликають до 24-годинного страйку

Профспілка Vereinigung Cockpit оголосила про страйк пілотів Ryanair в Німеччині 13 вересня. Про це йдеться в повідомленні прес-служби профспілки.

"У період з середи, 12 вересня, 03:01 (04:01 мск) до четверга, 13 вересня, 02:59 (03:59 мск) профспілка Vereinigung Cockpit(VC) закликає пілотів Ryanair до страйку", - сказано в повідомленні прес-служби.

Передбачається, що страйк торкнеться всіх рейсових напрямків. Пілоти незадоволені оплатою праці і умовами роботи, вони вимагають від керівництва укладення нових домовленостей.

Раніше, 10 серпня, співробітники Ryanair в Німеччині страйкували разом з колегами в Нідерландах, Бельгії і Швеції, авіакомпанії довелося скасувати близько 400 рейсів. При цьому частина рейсів, відмінених у ФРН, все ж відбулася, тому що на заміну страйки шахтарів пілотам прибули співробітники компаній з інших європейських країн, які не брали участь у страйку.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x