Після відходу лоу-коста SkyUp аеропорт «Київ» значно знизив темпи зростання пасажиропотоку

Після відходу лоу-коста SkyUp аеропорт «Київ» значно знизив темпи зростання пасажиропотоку

Аеропорт Жуляни («Київ» імені Ігоря Сікорського) значно знизив темпи зростання пасажиропотоку в квітні 2019 роки після відходу лоу-коста SkyUp в аеропорт Бориспіль. Про це свідчить оприлюднена статистика підприємства, інформує avianews.

За підсумками квітня 2019 року пасажиропотік в Жулянах склав 216,3 тис. осіб, що на 17,7% перевищило результат аналогічного місяця минулого року. Для порівняння, до відходу SkyUp зростання пасажиропотоку аеропорту в березні склало 46,6%.

За підсумками квітня 2019 року 210,5 тис. пасажирів скористалися міжнародними рейсами, 5,8 тис. пасажирів - внутрішніми рейсами.

Число рейсів за звітний місяць склало 2 346 на приліт і виліт, перевищивши результат квітня 2018 року на 11,6%. З них 1 950 рейсів були міжнародними, 396 - внутрішніми.

Найбільш популярними міжнародними напрямками стали Мінськ, Варшава, Рим, Анкара, Відень, Берлін.

У період з січня по квітень 2019 року аеропорт Жуляни обслужив 854,4 тис. пасажирів, що на 36,5% перевищило результат за аналогічний період минулого року

832,8 тис. пасажирів скористалися міжнародними маршрутами, 21,6 тис. пасажирів вилетіли або прилетіли внутрішніми рейсами.

Число рейсів за звітний період зросло на 18,6% до 9 015 на приліт і виліт. З них 7 574 рейсу були міжнародними, 1 441 - внутрішніми.

Найбільш популярними міжнародними напрямками в перші 4 місяці 2019 року в аеропорту Жуляни стали Шарм-ель-Шейх, Варшава, Мінськ, Анкара, Відень, Берлін і Рим.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x