Пілоти Ryanair знову страйкують: скасовано сотні авіарейсів

Пілоти Ryanair знову страйкують: скасовано сотні авіарейсів

Пілоти ірландської бюджетної авіакомпанії Ryanair в п'ятницю проводять страйк у п'яти європейських країнах, скасовані 400 авіарейсів, повідомляє британська телерадіокорпорація Бі-бі-сі, передає агенство "Інтерфакс-Україна".

Скасування рейсів в Німеччині, Швеції, Ірландії, Бельгії та Нідерландах, як очікується, торкнуться в цілому приблизно 50 тис. чоловік.

Відзначається, що цей страйк стане наймасштабнішим в історії авіакомпанії Ryanair.

Страйк пілотів пов'язаний з тим, що вони незадоволені умовами праці і оплати.

Між тим раніше на цьому тижні голова профспілки пілотів Cockpit Мартін Лохер заявив, що Ryanair не проявляє конструктивних намірів, спрямованих на досягнення угоди з пілотами. Він також поклав відповідальність за страйк на керівництво авіакомпанії.

Cockpit з січня 2018 року веде переговори з керівництвом ірландської авіакомпанії, домагаючись укладання першої тарифної угоди з Ryanair і підвищення заробітних плат. Через відсутність прогресу на переговорах 96% опитаних членів Cockpit висловилися за подальшу боротьбу шляхом страйку.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x