Переможець тендеру на підготовку проєкту будівництва аеропорту у місті Дніпро

Переможець тендеру на підготовку проєкту будівництва аеропорту у місті Дніпро

Сьогодні, 10 лютого, на офіційному сайті Міністерства інфраструктури України було оголошено переможця на розробку проєктної документації та проведення її експертизи в рамках будівництва нової злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ».

«Питання модернізації летовища Дніпропетровськ є гостроактуальним для міста-мільйонника Дніпро. Нам необхідно відкрити небо над Дніпром. На проєктування та будівництво аеродрому Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ» вже передбачено 1,2 млрд грн. Оновлений аеропорт має стати регіональним повітряним хабом і дати зручне авіаційне сполучення. Сьогодні нарешті оголошено переможця на розробку проєкту нової злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ». Нова «злітка» повинна бути надійною, зносостійкою та безпечною, здатною приймати сучасні пасажирські літаки», – заявив Владислав Криклій.

У тендері брало участь 4 учасники. Переможцем було визнано ТОВ «ІНСТИТУТ УКРДОРПРОЕКТ», яке запропонувало на 1 млн 979 тис. грн менше від очікуваної вартості закупівлі і тендерна пропозиція якого відповідає технічним вимогам, визначеним у тендерній документації та кваліфікаційним критеріям встановлених замовником закупівлі. Очікувана вартість закупівлі становила 26 млн 514 тис. з ПДВ. Підписання договору відбудеться в термін визначений Законом України «Про публічні закупівлі».

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x