Пасажири SkyUp Airlines можуть самостійно реєструватися в аеропорту «Київ»

Пасажири SkyUp Airlines можуть самостійно реєструватися в аеропорту «Київ»

З 22 лютого 2019 року пасажири рейсів SkyUp Airlines можуть самостійно зареєструватися в кіосках саморегистрации в аеропорту «Київ». Про це повідомили в прес-службі авіакомпанії.

Послуга доступна пасажирам як регулярних, так і чартерних рейсів.

Така послуга дозволяє реєструватися на рейс в кіоску, вибрати місце і роздрукувати свій посадковий талон. Пасажири без багажу далі проходять авіаційну безпеку, а потім - паспортний контроль. При наявності багажу після реєстрації пасажиру слід здати його на першій стійці реєстрації.

Зазначається, що процедура самостійної реєстрації через кіоск досить проста і займає не більше 2 хвилин.

Такі кіоски встановлені в залі вильоту міжнародного терміналу аеропорту «Київ» в Жулянах. В даний час з їх допомогою зареєструватися на рейс можуть пасажири авіакомпаній SkyUp, Alitalia, LOT, Pegasus Airlines, Buta Airways (AZAL).

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x