Пасажиропотік аеропорту Запоріжжя в квітні 2019 року збільшився на 8%

Пасажиропотік аеропорту Запоріжжя в квітні 2019 року збільшився на 8%

Пасажиропотік аеропорту Запоріжжя в квітні 2019 року збільшився на 8% в порівнянні з аналогічним місяцем минулого року і склав 38,5 тис. осіб. Про це avianews.com повідомили в прес-службі підприємства.

Зростання було досягнуто за рахунок збільшення на 11% числа пасажирів міжнародних рейсів, тоді як пасажиропотік на внутрішніх напрямках впав на 0,5%.

У період з січня по квітень 2019 року аеропорт Запоріжжя обслужив 135 тис. пасажирів, що на 14% перевищило результат за аналогічний період минулого року. 97,4 тис. пасажирів скористалися міжнародними рейсами, тоді як 37,6 тис. пасажирів вилетіли або прилетіли внутрішніми рейсами (+7%).

Нагадаємо, за підсумками 2018 року загальний пасажиропотік аеропорту Запоріжжя склав 400,3 тис. пасажирів, що на 15% перевищило результат 2017 року.

До кінця 2019 року підприємство розраховує почати експлуатацію нового пасажирського терміналу, що має поліпшити сервіс, який надається пасажирам, і збільшити пропускну здатність повітряних воріт.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x