Оприлюднено рейтинг найбільш пунктуальних авіакомпаній в Україні за лютий 2019 року

Оприлюднено рейтинг найбільш пунктуальних авіакомпаній в Україні за лютий 2019 року

В середньому українські та іноземні авіакомпанії в лютому 2019 року виконали з аеропортів України понад 80% рейсів за розкладом або з відхиленням від графіка не більше ніж на 15 хвилин. Про це свідчить опублікований МІУ рейтинг пунктуальності, інформує avianews.

Серед українських авіаперевізників найкращі показники дотримання розкладу показали «Роза Вітрів» - 90,3% рейсів без затримки, «Буковина» - 85,7% рейсів за розкладом, а також МАУ з результатом 85,6%.

У той же час авіакомпанія «Мотор Січ», яка тривалий час утримує лідерські позиції в рейтингу, змістилася на четверте місце з результатом 83,7%.

Найгірші результати пунктуальності серед вітчизняних авіакомпаній Мінінфраструктури зафіксувало у Azur Air Ukraine (70,5% рейсів за розкладом), SkyUp (62,1%) і YanAir (50%).

Читайте також: Хто власники найбільших авіакомпаній України

Серед іноземних авіакомпаній відразу шість авіаперевізників не затримали в лютому 2019 року жодного одного рейсу - Qatar Airways, Bulgaria Air, Iraqi Airways, KLM, Georgia Airways і Air Malta.

Не менш 90% рейсів за розкладом виконали airBaltic, Czech Airways, «Белавіа», Swiss, Brussels Airlines і British Airways.

Найгірше з літаючих в Україну іноземних авіакомпаній графік в лютому дотримувалися Wizz Air UK (62,5% рейсів за розкладом), flydubai (58,8%) і Ernest Airlines (52,1%).

Рейтинг пунктуальності українських авіакомпаній в лютому 2019 року

check in 0219 01

check in0219 01

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x