Новий аеропорт у Туреччині буде побудовано до кінця жовтня

Новий аеропорт у Туреччині буде побудовано до кінця жовтня

Третій аеропорт у найбільшому турецькому місті, Стамбулі, відкриється 29 жовтня. Про це повідомляє міністр транспорту Туреччини Ахмет Арслан. Згідно з повідомленнями керівництва майбутнього аеропорту, він зможе обслуговувати до 200 мільйонів пасажирів.

Новий аеропорт увійде в список найбільших аеропортів у світі. Плани на його будівництво виникли через значне збільшення пасажиропотоку в головному аеропорту країни.

Аеропорт буде достатньо великим, аби в ньому одночасно могли перебувати 114 літаків. На початку роботи, будівля аеропорту буде адаптовано для обслуговування 90 мільйонів пасажирів щороку з можливістю розширення до 200 мільйонів пасажирів. Міністр транспорту повідомив, що в проект було інвестовано порядку 10,2 млрд доларів.

Протягом останніх 15 років кількість аеропортів у Туреччині зросла з 26 до 55. Пасажиропотік сягає 180 мільйонів, у порівнянні з 34,5 мільйонами людей у 2003 році.

Новий аеропорт є одним з найважливіших інфраструктурних проектів країни. Інші проект – це будівництво третього мосту на Боспорі (який був відкритий в 2016 році) і заплановане будівництво великого водного каналу в Стамбулі, завдяки якому більша частина міста стане островом.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x