Модернізація повітряного простору над Болгарією

Модернізація повітряного простору над Болгарією

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) та BULATSA, Болгарське управління аеронавігаційних послуг, домовилися розробити та впровадити Болгарську національну стратегію повітряного простору.

BULATSA та IATA посилять існуючу співпрацю в рамках ініціативи, спрямованої на зростання пасажиропотоку та надання туристам певних переваг, одночасно підтримуючи внутрішній економічний зріст і конкурентоспроможність болгарського авіаційного сектора.

Згідно з прогнозами експертів, попит на послуги повітряного транспорту в Болгарії зросте мінімум вдвічі у наступні два десятиліття. Обслуговування такого попиту, виконання приписів безпеки, а також вирішення проблем з викидами СО2 та затримками привели до усвідомлення того, що Болгарія вимагає подальшої модернізації свого повітряного простору та мереж управління повітряним рухом (ATM). Успішна модернізація повітряного простору принесе суттєві переваги, що дасть додаткові 628 млн. євро у річному ВВП і 11 300 робочих місць на рік до 2035 року.

BULATSA та IATA взяли на себе зобов'язання співпрацювати з усіма зацікавленими сторонами у здійсненні та реалізації Стратегії повітряного простору для підтримки ініціативи Єдиного європейського неба (SES). Основні аспекти стратегії включають підходи, що засновані на модернізації управління повітряним простором та технічній модернізації системи ATM.

- Болгарія займає все більш важливу позицію в європейському повітряному просторі, оскільки рух у напрямку схід-захід в найближчі роки буде розвиватися дуже динамічно. Болгарія - це швидко зростаюча економіка, яка повинна буде зіткнутися з значним збільшенням кількості пасажирів. Надання оптимізованого повітряного простору вигідно не тільки для Болгарії, але і для всієї Європи. Ми сподіваємось, що модернізація повітряного простору буде успішною, - зазначив Олександр де Джуніак, генеральний та виконавчий директор IATA.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x