МІУ готує конкурс з будівництва вантажного терміналу в аеропорту "Бориспіль" на умовах державно-приватного партнерства

МІУ готує конкурс з будівництва вантажного терміналу в аеропорту "Бориспіль" на умовах державно-приватного партнерства

Міністерство інфраструктури України планує будівництво вантажного терміналу в міжнародному аеропорту "Бориспіль" на умовах державно-приватного партнерства (ДПП).

Про це генеральний директор "Борисполя" Павло Рябікін повідомив на брифінгу вчора, 23 травня, інформує агенство "Інтерфакс-Україна".

"В Мінінфраструктури готується конкурс на ДПП для вантажного терміналу. Ми могли б уже починати підготовчі роботи, але, оскільки орган управління прийняв рішення про проведення конкурсу - зараз узгоджуються умови, і ми знаходимося в підвішеному стані, хоча нам треба терміново будувати новий вантажний термінал", - зазначив він.

За словами гендиректора, підготовлений підприємством проект будівництва терміналу сподобався міністерству, але в Мінінфраструктури вирішили, що будівництвом повинен займатися хтось інший.

"Ми готові його (вантажний термінал - ІФ) почати будувати хоч завтра. Він буде перебувати на місці старого терміналу. Фактично у нас зараз дев'ять складів, з них три потрапляють в зону реконструкції, і ми на якийсь час виявляємося в дуже складних операційних умовах ... Але я думаю, що за період від восьми до 12 робочих місяців ми можемо реалізувати цей проект ", - підкреслив Рябікін.

За його словами, вантажний термінал, що прилягає до терміналу "F", буде працювати як вантажний склад на період будівництва нового вантажного терміналу.

"Новий термінал буде розташовуватися поруч, відразу за ним. Там зараз п'ять-шість дрібних споруд, серед яких експортний термінал, який був побудований в 1962 році і склад транзитного зберігання", - повідомив гендиректор "Борисполя".

Він також зазначив, що серед компаній, зацікавлених в ДПП, вантажна авіакомпанія Silk Way, ряд спеціалізованих концентраторів вантажів, а також різні cargo-компанії.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x